Spóźniony sprawdzian wiedzy - 16-18.06. 2020r.

W dniach 16-18.06 ósmoklasiści przystąpili do spóźnionego o dwa miesiące egzaminu. Odbywał się on  w niezwykłych warunkach. Zdający musieli zjawić się w szkole w ściśle określonym czasie, mieć na sobie maseczkę lub przyłbicę, a w ręku swój i tylko swój długopis. Stresowali się ogromnie, ale wszystko w naszej szkole poszło sprawnie. Uczniowie byli bardzo zdyscyplinowani. Rozumieli powagę sytuacji i stosowali się do ustalonych procedur. Jak zauważyli członkowie zespołów nadzorujących, nie było żadnych kłopotów z przeprowadzeniem egzaminów nawet w tak specyficznych warunkach. Uczniom oraz nauczycielom dziękujemy za wykazanie się odpowiedzialnością. Ósmoklasistom życzymy jak najlepszych wyników. (red. RS).