Dzień Dziecka 01. 06. 2021r.

1 czerwca  w naszej szkole obchodziliśmy bardzo ważny dzień - DZIEŃ DZIECKA. Okazja do radości była podwójna, bo oto po długiej przerwie znowu jesteśmy wszyscy razem w szkole. Każda klasa z wychowawcą świętowała według własnego pomysłu. A pomysłów  na zabawę nie brakowało. Poniżej krótkie sprawozdanie z zabaw w niektórych klasach:

• Oddział przedszkolny 0 “A” świętował Dzień Dziecka podwójnie. W tym wyjątkowym dniu zorganizowano  grupowe urodziny. Zaśpiewano sobie nawzajem "Sto lat" i ze smakiem zjedzono obowiązkowy urodzinowy tort! Cieszono  się swoją obecnością i tym, że każdy wnosi do grupy coś niepowtarzalnego. Wszystkie dzieci - i te małe, i te duże - poczuły się wyjątkowo!
  • W oddziale przedszkolnym 0 “B” zorganizowano zabawę z balonami,  dmuchanie baniek mydlanych, kolorowanie oraz słodki poczęstunek.
  • Klasa 1 b spędzała czas w szkole na wspólnych zabawach. Miłym  przerywnikiem było  zjedzenie pizzy.
  • Klasa 2 a wybrała się na ognisko, na którym były pyszne kiełbaski i nie tylko oraz dużo fajnej zabawy na świeżym powietrzu.
  • Klasa 2 b oglądała film “Mikołajek w szkole”. Zorganizowano zabawy na placu zabaw i puszczanie mega baniek mydlanych.  Słodkim zakończeniem świętowania były lody.
  • Dzieci z klasy 3 a malowały w grupach plakat pt.,,Dzień Dziecka", grały w gry logiczne oraz bawiły się na szkolnym placu zabaw.
  • Uczniowie klasy 3 b wspólnie przygotowali pyszne gofry z owocami i bitą śmietaną, oglądali film “Rocca zmienia świat” oraz aktywnie spędzili czas na szkolnym placu zabaw.
  • Klasa 7 b oglądała spektakl ekologiczny, grała w gry planszowe, spacerowała po najbliższej okolicy.
  • Klasa 8 Dzień Dziecka świętowała przy pizzy.

Niespodzianką dla uczniów było to, że na szkolny dziedziniec przyjechali strażacy z OSP Leśnica, którzy prezentowali specjalistyczny sprzęt strażacki. Główną atrakcją było polewanie wodą z węża strażackiego. Tego dnia na buzi wszystkich dzieci gościły uśmiechy.

Życzymy Wam Drogie Dzieci spełnienia wszystkich marzeń i radości na każdy dzień!!! :-)