Informacje dotyczące rozpoczęcia roku szkolnego 2021/2022

Rozpoczęcie roku szkolnego 2021/2022

w Szkole Podstawowej im. św. St. Kostki w Leśnicy Groniu

1 września 2021 roku rozpoczniemy nowy rok szkolny 2021/2022 stacjonarnie, z zachowaniem wytycznych Głównego Inspektora Sanitarnego, Ministerstwa Zdrowia i Ministerstwa Edukacji i Nauki.

O wyznaczonych godzinach zapraszamy Uczniów do szkoły. Rozpoczęcie roku szkolnego odbędzie się na sali gimnastycznej.

Spotkania odbędą się według następującego harmonogramu:

• 8.00 – klasy IV - VIII
  • 9.00 – klasy I - III
  • 10.00 – oddziały przedszkolne a i b

Uprzejmie prosimy o punktualne przybycie. Na uczniów będą oczekiwali dyrektorzy i wychowawcy.

1 września 2021 r. rodzic może towarzyszyć wyłącznie dziecku z oddziałów przedszkolnych.
Przyjmujemy zasadę, że jednemu dziecku towarzyszy jeden rodzic/opiekun.
Wszyscy rodzice/opiekunowie zobowiązani są do zakrywania ust i nosa (maseczka) oraz do zachowania dystansu społecznego.

Do szkoły mogą przyjść wyłącznie dzieci ( rodzice/opiekunowie)  zdrowe, bez objawów chorobowych ( kaszel, gorączka) sugerujących infekcję dróg oddechowych oraz gdy domownicy nie przebywają na kwarantannie lub w izolacji.

Bardzo prosimy o systematyczne sprawdzanie informacji zamieszczanych na szkolnej stronie internetowej.

Magdalena Domańska- dyrektor