Rozpoczęcie roku szkolnego 2021/2022

Dzisiaj rozpoczęliśmy nowy rok szkolny 2021/2022. Uroczystość była wyjątkowa, ponieważ Samorząd Uczniowski oraz Rodzice chcieli  podziękować Paniom Dyrektor - Magdalenie Domańskiej i Małgorzacie Wacław - Antosz, które do tej pory sprawowały te funkcje. Po odśpiewaniu hymnu był krótki program artystyczny, kwiaty, łzy wzruszenia... Serdecznie powitano również nowego Pana Dyrektora Radosłwa Fiedlera oraz Panią Wicedyrektor - Anetę Haręzę.  Wszyscy uczniowie i nauczyciele z zaciekawieniem wysłuchali  słów nowego Pana Dyrektora, który przypomniał o zasadach obowiązujących  w czasie epidemii, zachęcił uczniów do nauki,  życzył im sukcesów i wytrwałości w realizacji celów. Szczególne słowa w każdej grupie skierował do najmłodszych rozpoczynających naukę w pierwszym lub kolejnym etapie edukacyjnym.   Rodzicom i nauczycielom złożył wyrazy szacunku i wdzięczności za dotychczasową pracę. Poprosił o owocną dalszą współpracę.  Następnie uczniowie klas 4 - 8 pod opieką wychowawców udali się do swoich sal, aby ustąpić miejsca  grupie młodszych kolegów, czekających na spotkanie z dyrekcją. Wychowawcy przypomnieli swoim dzieciom zasady bezpieczeństwa obowiązujące w szkole i w drodze oraz omówili wszystkie sprawy organizacyjne. Od jutra zaczynamy na poważnie. Życzymy wszystkim powodzenia!

Red. (R.S)