Dzień Edukacji Narodowej - 14. 10. 2021 r.

14 października uroczyście obchodziliśmy Dzień Edukacji Narodowej. Z tej okazji uczniowie wzięli udział w programie artystycznym przygotowanym przez p.Józefa Dudka. Program został przedstawiony w dwóch częściach (dla klas IV-VIII oraz I-III) ze względu na przepisy COVID-19. Uczniowie  przygotowali montaż słowno-muzyczny nt. życia szkoły oraz nauczycieli. Program prowadzili Jula Gąsienica-Goń oraz Łukasz Milon. Usłyszeliśmy piosenki pt. "Krajka", "Ląd Irlandii" i "Morskie pogody" w wykonaniu uczniów klas IV-VI. Uczniowie złożyli też życzenia dla nauczycieli oraz pracowników szkoły. Pod koniec prezentacji głos zabrała również przewodnicząca Rady Rodziców - p.Bożena Furczoń, która wręczyła kwiaty dla nauczycieli oraz innych pracowników szkoły. Gościem specjalnym na szkolnej uroczystości był ksiądz senior Władysław Podhalański.

red. (J.P)