"Ślubuję być dobrym uczniem..." - 14. 10. 2021 r.

W Dniu Edukacji Narodowej uczniowie klas pierwszych obchodzili swoje wielkie święto - ślubowanie oraz pasowanie na ucznia. Po uroczystej akademii z okazji Święta Edukacji Narodowej przyszedł czas na program artystyczny w wykonaniu pierwszaków przygotowany przez wychowawczynie klas-p.Judytę Ptak oraz p.Marię Zoń. Uczniowie z przejęciem recytowali wierszyki mówiące o tym, że każdy z nich dobrze wie, jak być dobrym uczniem oraz Polakiem. Po programie artystycznym uczniowie złożyli uroczyste ślubowanie na sztandar szkoły. Następnie pan dyrektor Radosław Fieldler dokonał symbolicznego pasowania na uczniów. Na zakończenie uroczystości na uczniów czekał wspaniały tort oraz upominki  przygotowane przez Rodziców.

red. (J.P)