Szkolny Turniej Tenisa Stołowego - 28. 03. 2022 r.

W dniu 28 marca w hali sportowej naszej szkoły odbyło się rozdanie medali, nagród i dyplomów za szkolny turniej tenisa stołowego w grze pojedynczej chłopców. Dekoracji dokonał dyrektor szkoły w asyście nauczycieli wychowania fizycznego, W grupie młodszej kasy 4-6 dyplom uczestnika za zajęcie IV miejsca otrzymał Gąsienica Paweł z klasy IVb. III miejsce przypadło dla Alana Bafii z klasy IVa który otrzymał dyplom, medal i rakietę tenisową, II miejsce wywalczył Jakub Mąka z klasy VI z taką samą pulą nagród. Najlepszym tenisistą w tej grupie wiekowej okazał się Strama Krzysztof uczeń klasy Vb który cieszył się z dyplomu, medalu i rakiety tenisowej. W grupie starszej klasy 7-8, IV miejsce wywalczył uczeń klasy IIVa i otrzymał dyplom uczestnika, III miejsce przypadło Dariuszowi Zoniowi z analogicznymi nagrodami jak w grupie młodszej, II miejsce otrzymał Dziedzic Piotr z klasy VIIIa a najlepszym tenisistą w grupie starszej okazał się Jan Mucha z klasy VIIIb.

red. (J.D)