Turniej Badmintona Dzieci i Młodzieży  Gminy Bukowina Tatrzańska - 09. 03. 2022 r.

tu Badmintona Dzieci i Młodzieży  Gminy Bukowina Tatrzańska 20 22.rnieju Badmintona Dzieci i Młodzieży  Gminy Bukowina Tatrzańska 2022.

W dniu 09.03.2022 w szkole podstawowej w Leśnicy Groniu odbył się turniej Badmintona. Wzięło w nim udział 130 zawodnikach w dwóch kategoriach wiekowych klas I-III i IV-VIII z podziałem na chłopców i dziewczynki. W ramach turnieju odbyły się też mecze par mieszanych ( damsko męskich). Wszyscy uczestnicy otrzymali pamiątkowe dyplomy za udział, natomiast zdobywcy trzech pierwszych miejsc dyplomy, medale oraz puchar za pierwsze miejsce. Podczas trwania turnieju działała kawiarenka serwująca gorące napoje, żurek oraz pyszne ciasta. Turniej odbywał się w systemie” do dwóch przegranych” do 15 punktów z wyjątkiem par mix które konkurowały w systemie pucharowym do 21 punktów.

Zwycięscy w poszczególnych kategoriach:

Klasa I-III CHŁOPCY

1 MIEJSCE – OSKAR PAJĄK

2 MIEJSCE – RZEPKA KRZYSZTOF

3 MIEJSCE – WALUŚ SZYMON

KLASA I-III DZIEWCZĘTA

1 MIEJSCE – GAŁ NIKOLA

2 MIEJSCE – GAŁ HANNA

3 MIEJSCE – SIUTY EMILIA

KLASA IV – VIII DZIEWCZYNY

1 MIEJSCE – GAŁ JULIA

2 MIEJSCE – CZUBIAK NIKOLA

3 MIEJSCE – PAŃSZCZYK KATARZYNA

KLASA IV – VIII CHŁOPCY

1 MIEJSCE STACHOŃ SYLWESTER

2 MIEJSCE KACPER WRÓBEL

3 MIEJSCE STACHOŃ PATRYK

PARY MIESZANE

1 MIEJSCE – BEATA CYRWUS, PIOTR DZIEDZIC

2 MIEJSCE – WIKTORIA GĄSIENICA – GROŃ, MĄKA J.

3 MIEJSCE – KRYSTYNA JASKIERSKA, BAFIA NIKOLA

red. (P.Ł)