"Dzień Bez Plecaka"

"Dzień Bez Plecaka" to ogólnopolska inicjatywa, która wiedzie aktualnie prym wśród wszystkich akcji, podejmowanych przez uczniów w polskich szkołach. Zabawa jest prosta - trzeba przyjść do szkoły ze wszystkimi niezbędnymi rzeczami, jak książki, zeszyty czy przybory, ale zamiast tradycyjnego plecaka trzeba użyć... No właśnie, tutaj kreatywność może być ogromna. Uczniowie klasy VII b wybrali dzień 1 kwietnia, a więc nasze Prima Aprilis, aby rozbudzić pokłady własnej wyobraźni i zaskoczyć wszystkich własną pomysłowością. Obudowa od komputera, kuchenka mikrofalowa, poszewka na poduszkę czy pudełko po proszku do prania to tylko kilka z pomysłów naszych siódmoklasistów.  Zabawa przy prezentacji swoich zastępczych "plecaków" była przednia, a jej efekty można oglądnąć na zdjęciach.

red.(E.B)