Wielkanocne palmy

Święta tuż, tuż - nadszedł czas na zrobienie Palm Wielkanocnych

Nowoczesna Edukacja Drogą do Sukcesu to projekt edukacyjny, w którym biorą udział uczniowie Szkoły Podstawowej w Leśnicy Groniu. W ramach tego projektu 24 marca dzieci miały zorganizowane zajęcia, na których poznały tradycje i zwyczaje Wielkanocne. Jedną z tradycji jest robienie palm na Niedzielę Palmową. Dzieci z ochotą zabrały się do pracy. Najpierw trzeba było wykonać z bibuły kwiaty oraz inne elementy dekoracyjne. Każde dziecko starało się wykazać dokładnością, starannością i pomysłowością  w tworzeniu ozdób.

Uczniowie  z klas 1a, 3ab oraz 7b uczyli się jak współpracować ze sobą, pomagali sobie nawzajem, dzięki czemu udało się zrobić palmę dla każdego uczestnika zajęć.

Dzieci wezmą udział w szkolnym konkursie " Omnibus" na " Najładniejszą Palmę Wielkanocną"

red. (L.K)