LIGA BADMINTONA - 24. 04. 2022 r. Zakopane

24.04.2022 W Zakopiańskiej Hali Sportowej przy ul. Nowotarskiej 42 odbył się ramach Zakopiańskiej Ligi Badmintona kolejny turniej. Po raz pierwszy wzięli w nim udział uczniowie Szkoły Podstawowej z Leśnicy Groniu. Nasza reprezentacja liczyła 15 uczniów w różnych kategoriach wiekowych, ośmiu z nich zdobyło medale. W kategoriach dziewczynek U- 10 złoty medal zdobyła Nikola Gał, srebrny Nikola Bafia i brąz Maria Gał. W kategorii U- 10 chłopców ex aequo brązowy medal zdobył Jan Bienasz i Oskar Pająk. W kategorii U – 13 srebrny medal zdobyła Wiktoria Gąsienica – Groń i brąz Julia Gał. W tej samej kategorii wiekowej chłopców srebrny medal zdobył Patryk Stachoń.
Gratulujemy wszystkim reprezentantom naszej szkoły , dziękujemy za ich trud i wolę walki. Skład naszej reprezentacji: Nikola Gał kl 2b, Nikola Bafia kl 2a, Maria Gał kl 2a, Anna Suchanovska kl 4a, Wiktoria Gąsienica – Groń kl 5b, Julia Gał kl 6, Nikola Czubiak kl.6, Jan Bienasz kl 2b, Oskar Pająk 1b, Gabriel Błoński kl 3b, Krzysztof Strama kl 5b, Patryk Stachoń kl 7b, Kacper Wróbel kl 8b, Maciej Rusin kl 8b, Sylwester Stachoń kl 8b.

red.(P.Ł)