Dzień Dziecka - 01. 06. 2022 r.

1 czerwca - DZIEŃ DZIECKA

Międzynarodowy Dzień Dziecka ustanowiony przez ONZ w 1954 roku obchodzony jest w Polsce 1 czerwca. W tym roku dzieci z oddziałów przedszkolnych oraz klas 1-3 pojechały do Białki Tatrzańskiej, aby uczestniczyć w Święcie Dzieci Gminy Bukowina Tatrzańska zorganizowanym i ufundowanym przez Wójta Gminy. Impreza trwała dwa dni. Pierwszego czerwca świętowały dzieci z oddziału przedszkolnego i klasy pierwsze. Drugiego czerwca świetnie bawiły się dzieci z klas drugich i trzecich.

W Gminnym Centrum Rekreacji i Sportu w Białce Tatrzańskiej na dzieci czekało mnóstwo atrakcji m.in. tańce i zabawy integracyjne, eksperymenty, zabawy na dmuchanych zamkach, konstruowanie z klocków, bańki mydlane. Dla milusińskich przygotowano również pyszne i zdrowe przekąski oraz napoje, a także upominek w postaci kolorowej czapki z daszkiem.

To był niezapomniany dzień pełen emocji, wrażeń i atrakcji. Panu Wójtowi dziękujemy za zaproszenie, a wszystkim Dzieciom życzymy samych radości i spełnienia marzeń!

red. (A.W)