Wycieczka klas trzecich do Kalwarii Zebrzydowskiej - 20. 06. 2022 r.

Pogoda nam pięknie dopisała, wycieczka do Kalwarii Zebrzydowskiej bardzo nam się podobała.

20  czerwca 2022r uczniowie klasy III a i III b wraz z Rodzinami, ks. Leszkiem i swoimi wychowawcami wzięli udział w pierwszokomunijnej wycieczce do Kalwarii Zebrzydowskiej.                            Uczestnicy wędrowali kalwaryjskimi dróżkam. W budynku klasztornym dzieci zobaczyły zabytki sztuki sakralnej oraz miejsca związane z Ojcem Świętym. Uczestniczyły we Mszy Świętej, po której złożyły przyrzeczenia przed Cudownym Obrazem Matki Bożej Kalwaryjskiej. Następnie uczestnicy wycieczki przejechali do Nowego Targu do Parku Trampolin, gdzie miały miejsce wspólne zabawy. Wszyscy byli bardzo zadowoleni i z pamiątkami bezpiecznie wrócili do domu.

red (H.B)