Na wakacje...

Drodzy Uczniowie, Szanowni Rodzice, Szanowni Nauczyciele,

 

Tak oto, wśród licznych utrudnień i wielu nowych dla nas wyzwań i doświadczeń, kończymy nietypowy rok szkolny 2019/2020.

Chciałabym móc tradycyjnie, jak każdego roku spotkać się z Wami na uroczystej akademii. Ze względu na wciąż obowiązujący stan pandemii na terenie naszego kraju
i związane z tym ograniczenia w funkcjonowaniu szkół, stało się to niemożliwe.
Proszę przyjmijcie podziękowania tą drogą, jaką komunikowaliśmy się w ostatnich tygodniach.

Dziękuję Wam, Drodzy Uczniowie za trud i wysiłek. Dziękuję za zaangażowanie
w zdobywanie nowych umiejętności, za poznawanie i rozwijanie swoich zdolności i talentów. Gratuluję wysokich wyników, zwycięstw w wielu konkursach, zawodach sportowych. Dziękuję za godne reprezentowanie szkoły na zewnątrz.

Dziękuję Rodzicom za cierpliwość, wyrozumiałość oraz wsparcie swoich dzieci i nas, nauczycieli w tym trudnym czasie.

Dziękuję Nauczycielom za kreatywność i sumienność w wykonywaniu obowiązków,
za determinację i trud w okresie pandemii.

Dziękuję Pani Sekretarce i Pracownikom Obsługi za sprawną organizację bieżącego funkcjonowania szkoły, upiększanie i utrzymanie w należytym stanie budynku szkoły oraz jego otoczenia.

Dziękuję Wszystkim, którzy wspierali pracę naszej szkoły, a szczególnie Wójtowi Gminy Bukowina Tatrzańska, Panu Andrzejowi Pietrzykowi, Kierownikowi GZO w Bukowinie Tatrzańskiej, Pani Zofii Kuczyńskiej, Radnym Gminy Bukowina Tatrzańska oraz Sołtysom wsi Leśnica i Groń.

Wszystkim życzę udanego i spokojnego wypoczynku, a Wy Drodzy Uczniowie odpoczywajcie bezpiecznie, zachowajcie ostrożność. Nabierajcie sił do dalszej nauki i pracy. Wróćcie z wakacji zdrowi i szczęśliwi. Do zobaczenia  w nowym roku szkolnym.

 

                                                           Z poważaniem, dyrektor szkoły M. Domańska.

 

Na podsumowanie roku szkolnego zapraszam do obejrzenia kilku zdjęć z pożegnania absolwentów oraz filmiku opracowanego przez Panią Karolinę Siuta - link do filmiku