Leśnica, 24 sierpnia 2020 r.

Szanowni Państwo!

Od 1 września br. -  zgodnie z komunikatami Ministra Edukacji - Dariusza Piontkowskiego, uczniowie mają możliwość powrotu do szkół -  działając w opraciu o jeden z trzech modeli. Możliwe warianty to: tradycyjny, mieszany(hybrydowy) lub zdalny.

Na chwilę obecną bierzemy pod uwagę powrót w trybie stacjonarnym - stosujac się do wytycznych MEN i GIS oraz ROZPORZĄDZENIA MINISTRA EDUKACJI NARODOWEJ z dnia 12 sierpnia 2020 r. w sprawie czasowego ograniczenia funkcjonowania jednostek systemu oświaty w związku z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19.

Od dnia dzisiejszego, na bieżąco, będziemy zamieszczać  informacje dotyczące szkoły na stronach:

splesnica.edu.pl     w zakładce : Informacje

splesnica.szkolna.net    w zakładce : Informacje dla Rodziców

Mając na uwadze bezpieczeństwo dzieci, rodziców -  a także pracowników szkoły zwracamy sie z uprzejmą prośbą - a zarazem zobowiązujemy Państwa, do złożenia deklaracji uczęszczania Waszych dzieci na świetlicę szkolną.

Informujemy, iż w związku z ryzykiem zachorowania na COVID - 19 na świetlicę w tym roku mogą uczęszczać dzieci rodziców pracujących lub będących  pracownikami realizującymi zadania związanie z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID -19. Deklaracje udziału w świetlicy zamieszczone są na stronie:

splesnica.edu.pl     w zakładce : Druki do pobrania , Zapisy, Karta zgłoszenia dziecka na świetlicę

splesnica.szkolna.net    w zakładce : Informacje dla Rodziców

Prosimy o dostarczenie dokumentów do dnia 26 sierpnia 2020 r. drogą e -mail pod adres splesnica@bukowinatatrzanska.edu.pl lub osobiście, po wcześniejszym poinformowaniu telefonicznym. W razie problemu z pobraniem lub brakiem dostępu do internetu będzie możliwość otrzymania druku w sekretariacie szkoły.

Istototną kwestią jest również sprawa dowozu –szkoła zapewnia dowóz, ale jak sugeruje MEN - jeżeli Rodzice mają możliwość dowożenia dziecka osobiście - jest to wskazane. Biorąc pod uwagę, iż największe ryzyko bliskiego kontaktu występuje podczas przemieszczania
się busem - to również na Rodziców spada ta odpowiedzialność.

Życzymy Pańswu spokojnego wypoczynku w ostatnich dniach wakacji i mamy nadzieję,
że niebawem wszystko wróci do normalności.

Z poważaniem dyrektorzy szkoły

Magdalena Domańska i Małgorzata Wacław.