Akcja charytatywna Ministerstwa Edukacji i Nauki

Nasza szkoła bierze udział w akcji Ministerstwa Edukacji i Nauki, której celem jest zachęcanie uczniów do niesienia pomocy innym. W akcji biorą udział klasy 0-3.

W ramach akcji zorganizowana będzie zbiórka dla Domu Matki i Dziecka "U Matusi" prowadzonego przez siostry nazaretanki w Rabce - Zdroju. Uczniowie mogą przynosić potrzebne rzeczy od 9 do 17 grudnia 2021 i wkładać je do kartonów oznakowanych logiem "Razem na Święta".

Kartony znajdować się będą: obok wejścia do zerówek oraz na korytarzu obok szatni (naprzeciwko drzwi wejściowych).

Lista rzeczy które można ofiarować:

• żywność długoterminowa typu: olej, cukier, herbata zwykła i owocowa; kawa mielona i rozpuszczalna; kakao zwykłe i rozpuszczalne; płatki kukurydziane, kasza, makaron; mleko zwykłe i bez laktozy; słodycze, owoce;
  • kosmetyki dla kobiet typu: żele pod prysznic, szampony, szczoteczki do zębów, pasty
  • dla dzieci: mleko HUMANA 1; kaszki, soczki, pieluchy DADA rozmiar 1 i 2.

Bardzo dziękuję za każdą pomoc.

red.(A.W)