Dzień Pluszowego Misia w oddziałach przedszkolnych 25. 11. 2022 r.

"Światowy Dzień Pluszowego Misia” ogłoszony został 25 listopada 2002 roku. Jednak historia powstania pluszowej zabawki jest znacznie dłuższa i może mieć wiele wspólnego z prezydentem Stanów Zjednoczonych Theodore'em Roosevelt'em". Miś Pluszowy, a szczególnie ten nasz, ulubiony i wyjątkowy, nie jest zwykłą zabawką. Jest towarzyszem dzieci i dorosłych, któremu powierzmy nasze troski i najskrytsze marzenia.  Dzisiaj w oddziałach przedszkolnych towarzyszyły nam niecodzienne przeżycia, radość i cudowne emocje właśnie za sprawą ukochanych pluszaków. Przedszkolaki od kilku dni przygotowywały się do tego wydarzenia. Wreszcie dziś przyniosły do szkoły swoje ulubione maskotki. Na lekcjach zrobiły tematyczne prace plastyczne, na których królowały misie oraz nauczyły się piosenki. Dodatkową atrakcją była ścianka fotograficzna z wizerunkiem Misia Uszatka. Każde dziecko miało okazję do zrobienia profesjonalnego zdjęcia indywidualnego, koleżeńskiego oraz grupowego. Było to możliwe dzięki uprzejmości jednego z rodziców, Pana Bartka Pająka, któremu ogromnie dziękujemy za cudowną pamiątkę, cierpliwość, poświęcony czas oraz podzielenie się swoją profesjonalną wiedzą. Dziękujemy:)

red. (M.Ł)