Dzień Talentów

Dzień 21 marca na długo zostanie w pamięci uczniów i nauczycieli naszej szkoły. Był to bowiem organizowany już po raz siódmy Szkolny Dzień Talentów. Z okazji Pierwszego Dnia Wiosny, uczniowie mieli możliwość zaprezentowania swoich uzdolnień i talentów. Talentów, które niejednokrotnie szlifowane i doskonalone są od najmłodszych lat. Dzięki takim okazjom, wszyscy zgromadzeni mogli przekonać się, jak wielki potencjał drzemie w uczniach naszej szkoły. W tym dniu rozbrzmiewały dźwięki popularnych piosenek, gra na skrzypcach i akordeonie. Były recytacje i taniec nowoczesny. Występowali soliści, duety i zespoły. Uzdolnienia plastyczne podziwialiśmy na zorganizowanej wystawie prac. Nikomu z występujących nie można było odmówić talentu, a gromkie brawa potwierdziły niezwykłe umiejętności naszych uczniów. Nie zabrakło także bisów! Uczestnikom gratulujemy wspaniałych prezentacji, a niezdecydowanym życzmy odwagi w przyszłym roku. Bo w każdym drzemie jakiś talent.

Red. (M.M.)