Półkolonie zimowe

Szanowni Państwo, Stowarzyszenie Centrum Edukacji Tradycja  i Współczesność organizuje półkolonie zimowe w roku 2021, trwające pięć dni, dla dzieci uczęszczających do klas I--IV (zgodnie z obecnie obowiązującymi przepisami), których jeden z rodziców jest w pełni ubezpieczony w KRUS lub pobiera rentę z KRUS. Półkolonie są dofinansowane z FS USR. 

 

W przypadku zainteresowania uczestnictwem w półkolonii zimowej - dowolne pięć  dni w terminie 4-17 stycznia 2021 roku ( przy czym należy pamiętać o zaakceptowaniu turnusu przez MEN, przynajmniej 7 dni wcześniej), prosimy o kontakt telefoniczny 503 879 401. Warunkiem wstępnego uczestnictwa jest zebranie około 40 uczestników lub więcej na terenie danej szkoły, kilku szkół, gminy.. Koszty pokrywane przez organizatora: wyżywienie uczestników (obiad każdego dnia, transport na wycieczki, opieka kadry, ubezpieczenie, bilety wstępu do odwiedzanych miejsc). Koszt uczestnictwa jednej osoby to 50 zł za cały turnus (istnieje możliwość uczestnictwa osób spoza KRUS - koszt 350 zł.). 

 

Przykładowy plan turnusu ( w zależności od miejsca, terminu i obostrzeń sanitarnych).: 

 

I dzień - wycieczka na łyżwy

II dzień - zajęcia w szkole, plastyczne, sportowe, muzyczne

III dzień - wycieczka w Góry, np. Ojcowski Park Narodowy,

IV dzień - wycieczka do Parku Trampolin 

V dzień - zajęcia w szkole, wyjście na sanki, kulig

 

Dodatkowo można zorganizować inne wycieczki: Kraków (zoo, rynek, Wawel, Kościół Mariacki), wycieczka do bajkolandów, wycieczki do ciekawych gospodarstw edukacyjnych, wycieczki do lokalnych atrakcji turystycznych itp.). Cały plan w zależności od dostępnych środków finansowych - wycieczek
i biletów wstępu.

 

w razie pytań proszę o kontakt:

 

Łukasz Jawny

 

Prezes Stowarzyszenia CETiW

 

503 879 401