Podsumowanie szkolnego konkursu " Omnibus" - 15. 06. 2021 r.

W dniu 15. 06. 2021 roku odbyło się podsumowanie Szkolnego Konkursu „OMNIBUS”, którego pomysłodawcą i organizatorem był Pan Radosław Fiedler. Uczniowie przez sześć miesięcy wykonywali różnego rodzaju zadania, miedzy innymi ozdoby choinkowe, zdjęcia ze spaceru pt. „Leśnica Groń zimą”, palmy wielkanocne,  plakat pt.  „Bezpieczne wakacje” i wiele innych. Budowali igloo i Eko pojazd.

Podczas wręczenia nagród byli obecni zaproszeni goście, którzy wręczyli nagrodzonym dodatkowe upominki:

Wójt Gminy Bukowina Tatrzańska Pan Andrzej Pietrzyk

Kierownik Gminnego Zespołu Oświatowego Gminy Bukowina Tatrzańska Pani Zofia Kuczyńska

Naczelnik Ochotniczej Straży Pożarnej w Leśnicy Groniu Edward Pająk

Przewodnicząca Rady Rodziców Pani Bożena Furczoń

Podsumowanie konkursu poprowadziły Panie Dyrektor Magdalena Domańska i Małgorzata Wacław-Antosz. Uczestnicy konkursu otrzymali zestawy nagród ufundowane przez sponsorów,
tj.  vouchery, gry planszowe, maskotki i inne. Wszystkim fundatorom nagród bardzo dziękujemy.

Przedstawiamy listę finalistów:

• Szymon Stawczyk
  • Tomasz Waliczek
  • Natalia Marek
  • Anna Gawlik
  • Daniel Dziadkowiec

Wyróżnienie:

• Daniel Marek

Serdecznie gratulujemy wszystkim uczestnikom konkursu. Ogromne uznanie dla nagrodzonych finalistów. Zapraszamy do kolejnej edycji konkursu już za rok. Powodzenia