Zakończenie roku szkolnego 2020/2021 - 25. 06. 2021 r.

Uff...Dobiegł końca kolejny trudny rok.  Dzisiaj zakończyliśmy rok szkolny 2020/2021. W czterech grupach na sali gimnastycznej odbyły się spotkania z Panią Dyrektor, w czasie których nagrodzono najlepszych uczniów z każdej klasy oraz wręczono świadectwa z wyróżnieniem, tytuły wzorowego ucznia i listy gratulacyjne dla rodziców.  Ostatnie swoją obecnością uświetnili goście: Wójt Gminy Bukowiny Tatrzańskiej -Pan Andrzej Pietrzyk i Kierownik Gminnego Zespołu Oświatowego Gminy Bukowina Tatrzańska -Pani Zofia Kuczyńska.  Przybyli po to, aby  docenić wysiłek uczniów, którzy zdobyli świadctwa  z wyróżnieniem i wręczyć im ufundowane przez Urząd Gminy nagrody. W czasie tego spotkania  klasy siódme uroczyście pożegnały  absolwentów i obdarowały ich drobnymi upominkami.

Następnie uczniowie spotkali się ze swoimi wychowawcami w klasach, otrzymali pozostałe świadectwa, wysłuchali pogadanki na temat bezpiecznego spędzania czasu w wakacje.  Gratulujemy wszystkim uczniom wyników i promocji do następnej klasy. Życzymy udanego wypoczynku.