Mistrzostwa Powiatu Tatrzańskiego w Piłce Nożnej Dziewcząt i Chłopców w Zakopanem - 11. 05. 2022 r.

W dniu 11 maja 2022 r. grupa dziesięciu uczennic naszej szkoły wzięła udział w Igrzyskach Dzieci
o Mistrzostwo Powiatu Tatrzańskiego w Piłce Nożnej Dziewcząt i Chłopców w Zakopanem.
Turniej odbył się w pięknym obiekcie sportowym „Orlik” w Zakopanem, przy ul. Kasprusie 34. Szkołę Podstawową im. św. St. Kostki w Leśnicy Groniu reprezentowały następujące uczennice:
1. Justyna Bednarz
2. Nikola Czubiak
3. Anna Długa
4. Katarzyna Długa
5. Roksana Dziedzic
6. Julia Gał
7. Wiktoria Gąsienica - Groń
8. Anna Murzańska
9. Paulina Sikora
10. Magdalena Wilczek
W kategorii dziewcząt startowały trzy szkoły:
1. SP Leśnica Groń
2. SP Nr 1 Biały Dunajec
3. SP Nr 3 Zakopane
Pierwszy mecz nasze reprezentantki rozegrały z SP Nr 1 Biały Dunajec 5:1, a w drugim meczu uległy zespołowi z SP Nr 3 Zakopane 0:3. Tym samym zajęły II miejsce, a nasza szkoła otrzymała pamiątkowy dyplom oraz puchar.
Opiekę nad naszymi zawodniczkami pełnił nauczyciel wychowania fizycznego mgr Józef Jerzy Dudek.