Zbiórka elektrośmieci

Szanowni Państwo
Szkoła Podstawowa w Leśnicy Groniu wraz z Parafia św. Jacka, Rada rodziców, Radami sołeckmi, Radnymi, Ochotniczą Strażą Pożarną w Leśnicy Groniu w ramach realizowanego Programu edukacyjnego „Ze starego nowe!” ogłaszają zbiórkę zużytym sprzętem elektrycznym i elektronicznym (elektrośmieci). Zbiórce podlegają: lodówki, pralki, zmywarki, TV/monitory, LCD, odkurzacze, tostery, kuchenki elektryczne, mikrofale, wagi, komputery, laptopy, klawiatury, myszki, słuchawki, drukarki, telefony, kamery, odbiorniki radiowe, wiertaki i inne elektronarzędzia, gry video, drony, suszarki, młynki do kawy, ekspresy do kawy, zabawki elektryczne, sprzęt muzyczny i sportowy, sprzęt oświetleniowy oraz każde inne urządzanie które do działania potrzebuje prądu z gniazdka lub z baterii.
Zbieraniu podlega sprzęt kompletny, nie zdemontowany – inny nie będzie przyjmowany.
Zbiórce podlegają urządzenia oznaczone znakiem przekreślonego kosza.
Miejscem zbiórki jest parking dolny na terenie szkoły. Zbiórka potrwa od poniedziałku do piątku tj. od 6 czerwca do 10 czerwca w godzinach od 9:00 do 18:00. Sprzęt odbierają pracownicy szkoły oraz pełniący dyżury poszczególni przedstawiciele organizacji.
Dzięki wspólnym działaniom zebrany sprzęt wymieniamy na punkty
a Szkoła otrzyma w zamian sprzęt sportowy, multimedialny oraz różnego rodzaju pomoce edukacyjne.