#LaboratoriaPrzyszłości

Początek kolejnego okresu roku szkolnego, w którym użytkujemy sprzęt z programu #LaboratoriaPrzyszłości za nami. Luty był bardzo krótkim miesiącem, gdyż w tym czasie odpoczywaliśmy na feriach zimowych, lecz mimo to udało się stworzyć okazję, do aktywnej i praktycznej lekcji. 21 lutego uczestnicy kółka artystycznego, pod kierunkiem p. Małgorzaty Mszanik wykonali zimowe dekoracje. W tym celu korzystali z ploterów. Wykonane dzieła ozdobiły klasy i okna naszej szkoły. Inną okazją do skorzystania ze sprzętu z programu, była akademia z okazji Narodowego Dnia Pamięci Żołnierzy Wyklętych. Podczas występu klasy 4a, przygotowanej przez p. Renatę Sproch i p. Mariolę Ziemianek, korzystano z nagłośnienia zakupionego właśnie w ramach #LaboratoriaPrzyszłości.

red. (E.B)