Targi Edukacyjne „KOMPAS KARIERY” - zaproszenie 15. 03. 2023 r.

Szkoła Podstawowa im. św. Stanisława Kostki  w Leśnicy Groniu serdecznie zaprasza  do wzięcia udziału w Targach Edukacyjnych „KOMPAS KARIERY” organizowanych
pod patronatem Wójta Gminy Bukowina Tatrzańska Andrzeja Pietrzyka, które odbędą
się dnia 15.03.2023 roku w budynku szkoły w godzinach 10:00 – 12:00. Podczas Targów zaprezentują się szkoły ponadpodstawowe. Szkoły przygotują stoiska z ulotkami, prezentacjami, warsztatami oraz wytworami różnego rodzaju prac związanych z specyfika placówki. Dodatkowo w czasie trwania targów będą z nami doradcy zawodowi Powiatowego Urzędu Pracy i Poradni Psychologiczno Pedagogicznej w Zakopanem. Do udziału w targach zapraszamy szczególnie uczniów klas siódmych i ósmych szkół podstawowy z naszej gminy. Ze względów organizacyjnych prosimy o potwierdzenie udziału i podanie ilości uczniów oraz opiekunów do poniedziałku do godziny 10:00 na e-mail: splesnica@gbt.edu.pl lub telefonicznie 182631600. Transport zostanie zorganizowany przez Urząd Gminy. Serdecznie zapraszamy.

Dyrektor SP w Leśnicy Groniu

Radosław Fiedler

Przebieg Targów Edukacyjnych

9:15 – 10:00

1. Przyjazd przedstawicieli szkół ponadpodstawowych powiatów tatrzańskiego
    i nowotarskiego  – przygotowanie stanowisk.
  2. Przyjazd uczniów klas 7 - 8  szkół podstawowych Gminy Bukowina Tatrzańska
    wraz z opiekunami.

10:00  Rozpoczęcie i przywitanie gości.

10:15 – 12:00

1. Prezentacja stanowisk szkół ponadpodstawowych – prezentacja, pokaz, ulotki, lub inna dowolna forma zaprezentowania szkoły, rozmowy z przedstawicielami szkół.
  2. Doradztwo zawodowe dla uczniów szkół podstawowych – konsultacje z doradcą zawodowym, pracownikiem urzędu pracy, pracownikiem poradni.

12:00  Zakończenie targów.