II Piknik - 04. 06. 2023 r.

4 czerwca nasza szkoła zorganizowała II edycję wielkiego festynu, który dumnie nosi nazwę ,,Postaw na rodzinę”. Szkoła postawiła na rodziny, a one jej nie zawiodły również w tym roku, tłumnie gromadząc się na wspólnym celebrowaniu święta rodzin. Czas spędzony razem był źródłem wielu radości. Dostarczyły ja liczne atrakcje, które zadowoliły nawet najbardziej wymagające dziecko. Najmłodsi mogli skorzystać ze ścianki wspinaczkowej, dwóch dmuchawców, bungee trampoliny, zjazdu tyrolką, różnego rodzajów klocków, malowania twarzy, zaplatania kolorowych warkoczyków i malowania tatuaży. Dodatkowo organizowano turniej szachowy, który również spotkał się z wielkim zainteresowaniem. Loteria fantowa tradycyjnie dostarczyła największych emocji. Ucztę dla ucha stanowiły liczne występy muzyczne i DJ, który zawsze miał coś dla chętnych tancerzy.  Podczas festynu uczniowie klas 0-III występowali dla swoich rodziców, z okazji ich święta. Rada Rodziców mocno wsparła Te inicjatywę, piekąc i sprzedając ciasta. Efektem naszych wspólnych działań była masa zadowolonych twarzyczek, które ze smutkiem opuszczały szkolne mury po zakończeniu pikniku. To dowód na to, że warto poświecić czas oraz poruszyć niebo i ziemię aby zdobyć wszystkie atrakcje, bo widok tylu szczęśliwych dzieci był wielką rekompensatą. Dziękujemy  Partnerom szkoły, instytucjom publicznym, osobom prywatnym i wszystkim, dzięki którym na twarzach dzieci zagości uśmiech. Dziękujemy Panu Dyrektorowi, Radzie Rodziców i Radzie Pedagogicznej za ich pracę.  Do zobaczenia za rok!

red.(E.B)