Zakończenie roku szkolnego 2022/2023

,,Nic dwa razy się nie zdarza i nie zdarzy….” – te słowa Wisławy Szymborskiej stały się mottem czwartkowego pożegnania klas 8 naszej społeczności szkolnej. Na uroczystej akademii zebrali się nie tylko dyrekcja, nauczyciele i uczniowie, ale zaproszeni rodzice i Dyrektor Gminnego Zespołu Oświatowego pani Zofia Kuczyńska. Piękne widowisko zagwarantowała najpierw klas VII, która przygotowała zabawny skecz dla swoich starszych kolegów. Taneczną ucztę stanowił pięknie przygotowany polonez, który zachwycił chyba każdego. Po ostatnim występie klas 8 w murach naszej szkoły, zostały rozdane nagrody i wyróżnienia. Najlepsi uczniowie z klas 8, którzy uzyskali najwyższe wyniki w nauce, zostali uhonorowani nagrodą Wójta Bukowina Tatrzańska.
W piątek 23 czerwca cała szkoła zebrała się aby wspólnie podsumować i oficjalnie zakończyć rok szkolny 2022/2023. Po Mszy Świętej sala gimnastyczna po raz ostatni wypełniła się uczniami, którzy pełni emocji odbierali nagrody za swoje szkolne osiągnięcia. Ostatnim punktem było rozdanie świadectw przez wychowawców i pożegnanie. Życzymy naszym uczniom wspaniałych wakacji, a naszym ósmoklasistom dobrych wyborów i powodzenia na kolejnym etapie edukacji.

red (E.B)