Podręczniki dla zerówek na rok szkolny 2023/2024

Podręczniki dla zerówek W roku szkolnym 2023/24 dla dzieci z oddziału przedszkolnego został wybrany pakiet kart pracy z wyprawką: "Między nami Emotkami. Szesciolatek" Wydawnictwo Podręcznikarnia. Prosimy Rodziców o zakupienie pakietu we własnym zakresie. Zachęcamy do skorzystania z rabatu, Kod rabatowy na karty pracy w E-sklepie : 23MM62$. Wydawnictwo Edukacyjne Podręcznikarnia. Podręczniki są przeznaczone dla dzieci 5 i 6 letnich. Stopień trudności zadań dla dzieci 5- letnich będzie dostosowany indywidualnie do ich możliwości. Bardzo prosimy, aby dzieci były wyposażone w podstawowe przybory w piórniku. Szczegółowe informacje na temat wyprawki i sprawy organizacyjne zostaną przekazane podczas pierwszego spotkania.

Dziękujemy. Wychowawcy oddziałów przedszkolnych.