Podsumowanie V etapu Szkolnego Konkursu OMNIBUS

Za nami V etap Szkolnego Konkursu OMNIBUS. Jedenaścioro uczestników wykazało się ogromną kreatywnością, wykonując selfie oraz prezentację na temat: "Z książką mi do twarzy". Mogliśmy podziwiać przepiękne i bardzo pomysłowe lapbooki lub prezentacje multimedialne zachęcające do przeczytania ulubionej powieści.
Temat związany był z realizowanym w szkole Narodowym Programem Rozwoju Czytelnictwa.
31 stycznia 2024r. Dyrektor Szkoły wraz z koordynatorami wręczył nagrody uczniom, którzy zdobyli
I, II, III miejsce oraz wyróżnienia. Były to oczywiście ... książki.
Wszyscy uczestnicy otrzymali także pamiątkowe dyplomy.
Oto wyniki:
W kategorii klas 0 - III
I miejsce- Oliwia Bober 0a, Tomasz Wróbel 2a
II miejsce- Izabela Zarębczan 1b, Jakub Rzadkosz 1b
III miejsce- Nadia Rzadkosz 2b
W kategorii klas IV – VIII
I miejsce- Szymon Walkosz 5a
II miejsce – Martyna Dziadkowiec 6a
III miejsce – Wiktoria Gąsienica -Groń 7b, Paulina Czyszczoń 6a wyróżnienie: Maria Gawlik 5a, Anna Gawlik 6a

Dziękujemy wszystkim uczniom, którzy brali udział w konkursie, serdecznie gratulujemy i zapraszamy do kolejnego etapu!
Dofinansowano ze środków finansowych Ministerstwa  Kultury i Dziedzictwa Narodowego w ramach realizacji Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa 2.0 na lata 2021-2025.
#NPRCz.2.0 Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego Ministerstwo Edukacji i Nauki