Rozstania w oddziałach przedszkolnych

Rok szkolny dobiega końca. Dzisiaj żegnaliśmy uczniów klas ósmych, a jutro nasze Przedszkolaki pożegnają  młodsze koleżanki i kolegów, którzy zostają w oddziale przedszkolnym na kolejny rok. Naturalnie, nie żegnamy się na zawsze, bo przecież będziemy się odwiedzać i widywać na korytarzach naszej szkoły, różnych uroczystościach i placu zabaw. A jednak łezka kręci się w oku. W końcu przeżyliśmy ze sobą cały rok szkolny. Aby miło spędzić ten ostatni dzień w zerówce postanowiliśmy wybrać się na pieszą wycieczkę po okolicy. Dotarliśmy na plac zabaw i boiska sportowe koło ośrodka zdrowia. Na miejscu wszystkie dzieci bawiły się wyśmienicie. Grały w berka, paletki, kopały piłkę, trenowały rzuty do kosza, huśtały się na huśtawkach... Kiedy wszyscy się zmęczyli, poszliśmy na to co dzieci lubią najbardziej, czyli pizzę, frytki i lody. Był to bardzo miło spędzony dzień.

red.(A.J)