Podsumowanie konkursów

Ostatni czas był dla naszych uczniów bardzo pracowity, głównie za sprawą licznych konkursów, które odbywały się w naszej szkole. Język angielski, matematyka i ortografia to dziedziny nauk, w których uczniowie musieli się wykazać swoją wiedzą. Podczas dzisiejszego apelu Pan Dyrektor wraz z nauczycielami, odpowiedzialnymi za przygotowanie poszczególnych konkursów, rozdał nagrody za zajęte miejsca i wyróżnienia. Dodatkowo zostały przyznane nagrody za V etap konkursu z cyklu ,,OMNIBUS”, w którym należało stworzyć reklamę naszej szkoły. Bardzo liczny udział świadczy o wielkim zaangażowaniu naszych uczniów w każde organizowane przedsięwzięcie, co ogromnie nas cieszy.

Oto wyniki poszczególnych konkursów:

• Szkolny Konkurs Ortograficzny

I Wojciech Skiba kl. VIIb

II Julia Gąsienica-Groń kl. VIIIb

III Zuzanna Pańszczyk kl. VIIIa

• Szkolny Konkurs z Języka Angielskiego ,,Forget me not”

Grupa wiekowa kl. I-IV

Klasy III:

I miejsce: Krzysztof Mucha kl.IIIb

II miejsce: Hanna Gał kl.IIIa i Szymon Walkosz kl.IIIa

• Konkurs plastyczny (klasy 0-3) i multimedialny ( klasy 4-8)
    „Reklama mojej szkoły” w ramach Szkolnego Konkursu OMNIBUS

Klasy 0-III                 I miejsce                     Julia Kuruc , kl. III a

II miejsce                   Nikola Bafia, kl. II a

III miejsce                  Damian Rychtarczyk, kl. I b

I wyróżnienie             Szymon Walkosz, kl. III a

II wyróżnienie            Anna Stawczyk, kl. 0 b

III wyróżnienie           Łukasz Gawlik kl. I a

IV wyróżnienie          Maria Gawlik kl. III a

V wyróżnienie           Konrad Wilczek, kl. I b

Klasy IV-VIII              I miejsce                     Alan Bafia, kl. IV a

II miejsce                    Martyna Dziadkowiec, kl. IV a

III miejsce                  Anna Gawlik, kl. IV a

I wyróżnienie             Julia Pajor, kl. IV a

II wyróżnienie            Szymon Stawczyk, kl.VI a

W Ogólnopolskim Konkursie Języka Angielskiego "Forget-me-not", który odbył się 22 kwietnia 2022 r. wzięło udział 29 uczniów. Choć nikomu nie udało się zdobyć maksymalnej ilości 100 punktów, to jednak wielu naszych uczniów uzyskało bardzo wysoki wynik, a mianowicie w grupie wiekowej kl. 3-4: I miejsce - Antoni Haręza - 92,5 II miejsce - Sebastian Mąka - 90 III miejsce - Krystian Budz - 87,5 Wyróżnienie: Martyna Dziadkowiec - 81 Julia Pajor - 80 Grupa wiekowa kl. 5-6: I miejsce - Marta Murzańska - 94 II miejsce - Daniel Marek - 92 III miejsce - Piotr Rusin - 91 Wyróżnienie: Wiktoria Gąsienica-Groń - 88 Julia Gał - 86 Gratulujemy zwycięzcom oraz wszystkim uczestnikom konkursu i życzymy dalszych sukcesów!

red. (E.B)