Odblaskowa Szkoła

13 października uczniowie z klasy 4a pod opieką pani Małgorzaty Mszanik przygotowali nagranie piosenki "Przepisowy ruch drogowy" promującej bezpieczne poruszanie się po drogach - noszenie elementów odblaskowych.

15 października uczniowie klasy 5b pod opieką pani Marii Łukasz przygotowali inscenizację do własnej piosenki, bazując na darmowym utworze muzycznym [FREE] Tyga x DaBaby Type Beat. Słowa piosenki : Wiktoria Gąsienica - Groń i Paulina Szczepaniec. Na uwagę zasługuje przygotowanie potrzebnych rekwizytów do całej inscenizacji (samochodu, przebrań, jezdni i skrzyżowania). Dziękujemy wszystkim uczniom za ogromne zaangażowanie i wspanialy występ.

Nasi uczniowie wiedzą iż odblaski to aspekt bezpieczeństwa najmłodszych uczestników ruchu drogowego, który jest najbardziej istotny w okresie jesiennym tj. wrzesień – październik, gdy panują zmienne warunki atmosferyczne, a tym samym zagrożenie dla pieszych jest bardzo duże.

red. (M.M)