Mini Dzień Talentów w klasie 3a

Nawet najskromniejsza pasja jest czymś bardzo, bardzo ważnym” (Stephen King). Dlatego uczniowie klasy 3a opowiadali dziś o swoich pasjach. Na podstawie samodzielnie przygotowanych prezentacji przedstawiali swoje zainteresowania i talenty na forum klasy. Była mowa o zwierzętach, piłce nożnej, samochodach i quadach. Wspomniano o rysowaniu, zamiłowaniu do książek i informatyki. Była gra na różnych instrumentach, śpiewy, a nawet taniec. Dzięki temu każdy uczeń mógł podzielić się tym, co ważne w jego życiu, a wszyscy mogli dowiedzieć się o sobie czegoś nowego. A może za parę lat okaże się, że z naszych uczniów wyrosną słynni piłkarze albo gwiazdy sceny? Albo po prostu spełnieni ludzie, bo jeśli kochasz to, co robisz, znajdziesz sens swojego życia – i nie ważne, co nim będzie, ważne, żebyś robił to, co kochasz”.

Red. (J.P.)