Etap szkolny konkursu „ Mój Kościół ”

Etap szkolny konkursu „ Mój Kościół ” już za nami… Prace wykonało 12 uczniów ( Paulina Waksmundzka kl.IIIa, Natalia Bednarz kl. IVb, Gabriel Błoński kl. Vb) . Komisja dokonała analizy prac konkursowych zgodnie z przyjętymi w regulaminie kryteriami. Decyzją Komisji w składzie p. Halina Bochnak, p. Maria Łukasz i p. Joanna Palarczyk zakwalifikowano do etapu diecezjalnego następujące po 3 prace w każdej kategorii wiekowej: najmłodsza: Karolina Sczczepaniec kl.0b, Anna Waksmundzka kl.Ia, Gabriel Dziedzic kl.Ib , młodsza: Weronika Waksmundzka kl.IVa, Łukasz Gawlik kl.IIIa, Wojciech Furczoń kl.Iva, starsza: Maria Gawlik kl.Va, Szymon Walkosz kl.Va, Anna Gawlik kl.VI a. Prace zostały wysłane do Wydziału Katechetycznego Kurii Metropolitalnej w Krakowie. Lista laureatów nagrodzonych prac będzie opublikowana do końca kwietnia 2024r. na stronie internetowej Wydziału Katechetycznego. Tam również zostanie podane miejsce i data wręczenia nagród. Czekamy z niecierpliwością na ogłoszenie wyników, a chętnym uczniom dziękuję za wykonanie pięknych prac konkursowych!

Red. (K.G.)