Konkurs plastyczny "Na początku była miłość - moja rodzina"

Zachęcamy dzieci w wieku przedszkolnym oraz uczniów klas I–III szkół podstawowych, aby wykonały dowolną techniką, wielkość A3, pokazały najpiękniejsze chwile spędzone z mamą, tatą, rodzeństwem, dziadkami… Konkurs organizowany jest przez Polskie Stowarzyszenie Obrońców Życia Człowieka.

Przedszkolaki i uczniowie szkół podstawowych oceniani będą osobno. Wyboru laureatów dokona komisja konkursowa, która oceni ujęcie tematu, wybór techniki, staranność wykonania i samodzielność. Termin dostarczenia prac: 12kwietnia 2024 do p.katechetki Krystyny Gawlik lub p. Joanny Palarczyk.

Rozstrzygnięcie konkursu i publikacja listy laureatów nastąpi na stronie internetowej konkursu 1 czerwca 2024r. Wszyscy laureaci otrzymają dyplomy i nagrody rzeczowe.

(red.K.G i J.P.)