XVII Gminny Konkurs Ortograficzny - 21. 05. 2024 r.

W dniu 21 maja pod patronatem Wójta Gminy Bukowina Tatrzańska Andrzeja Pietrzyka, odbył się w naszej szkole XVII Gminny Konkurs Ortograficzny dla uczniów klas trzecich. Uczestnicy klas młodszych zaskoczyli wszystkich swoją biegłością w ortografii. Pomimo młodego wieku, wykazali się solidną znajomością zasad pisowni i wyjątkową dokładnością w ich stosowaniu. Uczniowie pokazali, że już na wczesnym etapie edukacji mogą osiągać imponujące wyniki w tej dziedzinie.
Z przyjemnością ogłaszamy zwycięzców tegorocznego konkursu:
I miejsce: Natalia Niedzielska – Szkoła Podstawowa w Białce Tatrzańskiej
II miejsce: Nikola Haniaczyk – Szkoła Podstawowa w Jurgowie
III miejsce: Gabriel Butas – Szkoła Podstawowa w Jurgowie
Wyróżnienia otrzymali: Michał Pietrzyk - Szkoła Podstawowa w Bukowinie Tatrzańskiej, Aleksandra Skiba - Szkoła Podstawowa w Leśnicy Groniu, Aleksandra Pietrzak - Szkoła Podstawowa w Brzegach, Antonina Babiarz - Szkoła Podstawowa w Białce Tatrzańskiej, Sabina Rzadkosz - Szkoła Podstawowa w Bukowinie Tatrzańskiej, Antoni Sikorski - Szkoła Podstawowa w Brzegach.
Wszyscy uczniowie otrzymali pamiątkowe dyplomy oraz nagrody rzeczowe ufundowane przez Wójta Gminy Bukowina Tatrzańska. Serdecznie dziękujemy wszystkim uczestnikom za zaangażowanie oraz nauczycielom za ich wkład w przygotowanie uczniów.
Agnieszka Jasińska
Małgorzata Mszanik