Projekt „The Tatras - how to protect the natural beauty of our region”

W weekend 4-5 października uczniowie biorący udział w projekcie „The Tatras - how to protect the natural beauty of our region” odkrywali piękno Tatr ze swoimi rówieśnikami z Dobranowic. Uczniowie spod Wieliczki, których tematem projektu jest podróż dookoła świata, tym razem odkrywali piękno Tatr. Wspólnie udaliśmy się do Centrum Edukacji Przyrodniczej, a następnie Drogą pod Reglami do Doliny Strążyskiej z wodospadem Siklawica. Byliśmy również w Domu Kultury, aby zobaczyć tańce i śpiew zespołu góralskiego podczas próby oraz dzięki uprzejmości p. Marii Dudek oglądnąć eksponaty w Izbie Regionalnej. Niewątpliwie wielką atrakcją był wspólny nocleg w szkole. Serdecznie dziękujemy p. Dyrektorowi @Radosław Fiedler za ogromną pomoc w organizacji, Rodzicom za słodki poczęstunek, Paniom Kucharkom za pyszny obiad, a Paniom sprzątającym za uporządkowanie szkoły. Projekt prowadzony jest w ramach programu Polsko-Amerykańskiej Fundacji Wolności English Teaching, którego krajowym operatorem jest Nidzicka Fundacja Rozwoju NIDA.

@English Teaching

red. (K.W.)