XXXI Gminny Turniej Piłki Nożnej o Puchar Prezesa Zarządu Banku Spółdzielczego Ziem Górskich KARPATIA

03.10.2024 r. uczniowie klas 1-3 wzięli udział w XXXI Gminnym Turnieju Piłki Nożnej o Puchar Prezesa Zarządu Banku Spółdzielczego Ziem Górskich KARPATIA w Bukowinie Tatrzańskiej. Organizatorem konkursu była Szkoła Podstawowa w Białce Tatrzańskiej. Celem konkursu była popularyzacja piłki nożnej i zasad „fair play”. W turnieju wzięły udział wszystkie szkoły podstawowe z naszej gminy. Mecze rozgrywane były z wielkim zaangażowaniem i sportowym duchem. Nie brakowało pięknych akcji, strzałów na bramkę i zaciętej rywalizacji. Atmosfera była pełna pozytywnej energii i radości, a uczniowie dali z siebie wszystko by zaprezentować jak najlepsze umiejętności piłkarskie. W ogólnej punktacji nasza drużyna zajęła drugie miejsce, ale za piękną grę wszyscy uczestnicy turnieju otrzymali złote medale. Gratulujemy każdej drużynie, a pani Monice Orawiec bardzo dziękujemy za opiekę nad uczniami:)

red.(A.J.)