Wycieczka klasy 1b do Niedzicy
17 czerwca 2026 roku klasa 1b pojechała na wycieczkę do Niedzicy. Przygoda rozpoczęła się od zwiedzania Zamku Dunajec. Dzieci z wielkim zaciekawieniem oglądały pomieszczenia zamkowe, a opowiadane przez przewodnika historie i legendy poruszały ich wyobraźnią i motywowały do zadawania ciekawych pytań. Po lekcji historii pierwszaki udały się do "Spiskiej Krainy", aby aktywnie spędzić czas. Atrakcji nie było końca: trampoliny, park linowy, małpi gaj, laserowy paintball oraz kino xd. Pomimo tego, że czasem padał deszcz zabawa była przednia i nikt nie psuł sobie z tego powodu humoru. Wycieczka zakończyła się w restauracji Zadyma pysznym obiadem oraz wspaniałymi lodami. Serdeczne podziękowania dla Państwa Furczoń za zaproszenie, gościnność i hojność oraz dla wszystkich Rodziców, którzy pojechali ze swoimi pociechami na wycieczkę. (red. A.W.)
https://photos.app.goo.gl/6CFb2UHdzh7n11gL6
