Nasza 16-osobowa reprezentacja wywalczyła grad medali!
Aż połowa składu stanęła na podium.
Nasze sukcesy:
Zuzanna Walkosz – 1. miejsce
Oliwia Gil – 1. miejsce
Paweł Gąsienica – 1. miejsce
Antoni Mroszczak – 2. miejsce
Andrzej Gał – 2. miejsce
Milena Dziedzic – 2. miejsce
Przemek Mikulec – 2. miejsce
Julia Pajor – 3. miejsceUczniami opiekowała się pani Anna Bartoszek.
Wielkie podziękowania kierujemy również do pani Joanny Gał za pomoc w opiece nad biegaczami!
Gratulacje dla całej ekipy! ![]()
![]()
