Wycieczka klasy 1b

Wycieczka klasy 1b!

24 czerwca klasa 1b wyruszyła na wędrówkę ulicami Leśnicy Gronia, aby odebrać nagrodę za zwycięstwo w Konkursie Ekologicznym związanym ze zbiórką makulatury. Nagrodę ufundował Dyrektor Szkoły oraz Rada Rodziców wraz z przewodniczącą Panią Donatą Mardułą. Najpierw pierwszaki aktywnie spędziły czas na obiekcie sportowym przy budynku dawnej szkoły, a następnie w ramach nagrody zajadały się pyszną pizzą. Zwieńczeniem wycieczki była zabawa na placu zabaw obok restauracji "Szara Góra". Bardzo dziękujemy za tak wspaniałą nagrodę. Był to świetnie spędzony czas. (red. A.W.)

https://photos.app.goo.gl/yfE8axBhju7fTibw7