Wycieczka klasy 1b!
24 czerwca klasa 1b wyruszyła na wędrówkę ulicami Leśnicy Gronia, aby odebrać nagrodę za zwycięstwo w Konkursie Ekologicznym związanym ze zbiórką makulatury. Nagrodę ufundował Dyrektor Szkoły oraz Rada Rodziców wraz z przewodniczącą Panią Donatą Mardułą. Najpierw pierwszaki aktywnie spędziły czas na obiekcie sportowym przy budynku dawnej szkoły, a następnie w ramach nagrody zajadały się pyszną pizzą. Zwieńczeniem wycieczki była zabawa na placu zabaw obok restauracji "Szara Góra". Bardzo dziękujemy za tak wspaniałą nagrodę. Był to świetnie spędzony czas. (red. A.W.)
