Liga Badmintona - 21. 05. 2022 Zakopane

21.05.2022 w Zakopiańskiej Hali Sportowej przy ul. Nowotarskiej 42 odbył się Turniej w ramach Zakopiańskiej Ligi Badmintona. Nasza reprezentacja liczyła 13 uczniów w różnych kategoriach wiekowych, dziewięciu z nich zdobyło medale. W kategoriach dziewczynek U- 10 srebrny medal zdobyła Maria Gał, brązowy ex aequo Nikola Bafia, Weronika Waksmundzka, Nikola Gał . W kategorii U – 13 złoty medal zdobyła Wiktoria Gąsienica – Groń, srebro Nikola Czubiak i brąz Julia Gał. W tej samej kategorii wiekowej chłopców srebrny medal zdobył Patryk Stachoń i brązowy Krzysztof Strama. Gratulujemy wszystkim reprezentantom naszej szkoły , dziękujemy za ich trud i wolę walki. Skład naszej reprezentacji: Siuty Emilia 2a, Nikola Gał kl 2b, Weronika Waksmundzka 2a, Nikola Bafia kl 2a, Maria Gał kl 2a, Wiktoria Gąsienica – Groń kl 5b, Julia Gał kl 6, Anna Długa kl 6, Nikola Czubiak kl.6, Gabriel Błoński kl 3b, Krzysztof Strama kl 5b, Damian Michalczewski kl 6, Patryk Stachoń kl 7b.

red. (P.Ł)