Podsumowanie Konkursu Misyjnego

"Wszystko dla misji: kochajcie misje, módlcie się za misje, czytajcie o misjach, ofiarujcie coś misjom, bądźcie wierni misjom" tematem tegorocznego Konkursu Misyjnego .

Prace wykonane przez uczniów: Julię Pajor, Annę, Marię i Łukasza Gawlik zostały wysłane do Wydziału Duszpasterstwa Misyjnego Kurii Metropolitalnej w Krakowie.

Lista laureatów i wyróżnionych w konkursie zostanie opublikowana na stronie internetowej organizatora www.misje.diecezja.pl 28 grudnia 2022 r. Ogłoszenie wyników Konkursu wraz z prezentacją prac i uroczyste przyznanie nagród nastąpi podczas Archidiecezjalnego Spotkania Kolędników Misyjnych w dniu 21 stycznia 2023 roku (sobota), ok. godziny 13.30, w Centrum św. Jana Pawła II w Krakowie przy ul. Totus Tuus 32. Dodatkowymi wyróżnieniami dla autorów najciekawszych prac będzie umieszczenie prac w galerii prac na stronie internetowej Wydziału Duszpasterstwa Misyjnego.

Czekamy z niecierpliwością na ogłoszenie wyników, a chętnym uczniom dziękuję za wykonanie ciekawych prac konkursowych!