Dzień Babci i Dziadka - 20. 01. 2023 r.

W zimowy styczeń wpisane są szczególne dni, które wzbudzają ogromne, radosne emocje. To oczywiście święto Babci i Dziadka. W podzięce za ich wielkie serce, w dniu 20 stycznia odbyły się uroczyste spotkania z szacownymi gośćmi. Przez ostanie dwa lata nie mogliśmy gościć Dziadków w naszej szkole. Dlatego z ogromną radością powitaliśmy ich ponownie.

Seniorzy mogli podziwiać umiejętności swych wnuków prezentujących wiersze, inscenizacje, instrumentacje, piosenki i tańce. Mali artyści z dużym przejęciem i zaangażowaniem odtwarzali swoje role. W ten sposób mogli podziękować za trud włożony w ich wychowanie. Dziadkowie mieli też okazję wykazać się umiejętnością wyplatania warkoczy, a Babcie z zasłoniętymi oczami bezbłędnie rozpoznały swoje wnuki. Słychać było gromkie „Sto lat”, które wzruszyło gości i gromkimi brawami dziękowali za występy.

Na koniec wszystkie wnuczęta obdarowały swoich bliskich własnoręcznie przygotowanymi laurkami. Dopełnieniem uroczystych spotkań był słodki poczęstunek przygotowany przez rodziców. Atmosfera była uroczysta i pełna radości. Nasze święto Babci i Dziadka to dzień wspólnej zabawy, uśmiechów i wzruszeń.

Kochani Dziadkowie, do zobaczenia za rok!

 

red.(M.M)