Zebranie z Rodzicami - 09. 12. 2021 r.

W dniu 09 grudnia 2021 r. od 16:00 do 19:00 odbędą się zebrania z rodzicami. Zapraszamy wszystkich rodziców uczniów Naszej szkoły do udziału w drugim zebraniu w tym roku szkolnym. Przypominamy o zachowaniu zasad reżimu sanitarnego zgodnie z obowiązującym Zarządzeniem Dyrektora Szkoły. Bardzo prosimy aby każdy uczestnik zebrania posiadał maseczkę oraz korzystał z dostępnych w placówce środków dezynfekujących.

Zapraszamy również wszystkich rodziców do zakupu wykonanych przez nasze dzieci ozdób świątecznych na szkolnym kiermaszu. Stoisko znajdować będzie się przy głównym wejściu do szkoły.

Wywiadówka ogólna odbędzie się na jadalni i dotyczy tylko i wyłącznie rodziców dzieci klas ósmych. Na zebraniu zostaną przedstawione zasady i dostosowania egzaminu ósmoklasisty jak również punktacja obowiązująca podczas rekrutacji do szkół ponadpodstawowych.

Podział zebrania na poszczególne klasy i godziny:

·         klasy 0-2 - 16:00 spotkanie w klasach z wychowawcą

·         klasy 3-5 – 17:00 spotkanie w klasach z wychowawcą

·         klasy 6–7 – 18:00 spotkanie w klasach z wychowawcą , klasy 8 – 18:00 spotkanie na jadalni

Dyrektorzy