Akcja charytatywna dla Marysi

Podziękowanie za wsparcie akcji charytatywnej dla Marysi Truty
„Człowiek jest dobry nie przez to kim jest,
lecz przez to czym dzieli się z innymi...”
Kochani!
W dniu dzisiejszym 12.11.2023r po każdej Mszy św. w kościele w Groniu Leśnicy został przeprowadzony po raz pierwszy Kiermasz Róż i Różańców wykonanych przez dzieci naszej szkoły, a zebrane środki w całości zostały przekazane na leczenie Marysi. Jest nam niezmiernie miło poinformować, że udało się zebrać !!! 23.654.00zł i 223 $ !!!.Składamy serdeczne podziękowania Wszystkim, którzy przyczynili się do wsparcia akcji- ks. prob. Janowi Żurowskiemu, Dyrekcji Szkoły, Radzie Rodziców, s. Bazylii z Białki Tatrzańskiej za cudowne aniołki i ozdoby świąteczne, z serca podarowane różańce, p. kościelnej chęć pomocy. Dziękujemy Rodzicom i Uczniom za ogromną wrażliwość, otwarte serca, za bezinteresowną chęć czynienia dobra. Wszystkim Parafianom za okazane wsparcie finansowe i pokazuje wiarę, że są ludzie, którym nie jest obojętny los drugiego człowieka.
Na tym nie koniec, pomocy dla Marysi… 🙂.
Bóg zapłać!!!
(red.K.G i J.P.)