Akcja charytatywna "Góra Grosza"- 03. 12. 2021 r.

Szkolna grupa wolontariatu zachęca wszystkich uczniów do wzięcia udziału w akcji charytatywnej "Gora Grosza". Akcja trwa do końca grudnia i polega na zbieraniu motet. Wszystkie zebrane pieniądze zostaną przekazane Towarzystwu Nasz Dom, które pomaga dzieciom w trudnej sytuacji. Klasa, która zbierze największą sumę otrzyma nagrodę.

Informujemy, że w przyszłą środę na długiej przerwie będą sprzedawane kartki świąteczne w cenie 2,50 zł za sztukę. Zebrane pieniądze zostaną przekazane stowarzyszeniu Sursum Korda, które wspiera osoby potrzebujące pomocy. Dziękujemy.

Szkolna Grupa Wolontariatu