Wyjazd na kręgle klas 3b i 7b - 02. 12. 2021 r.

2 grudnia 2021 r. odbył się długo wyczekiwany wyjazd naszych uczniów na kręgle do Kręgielni "ZADYMA" w Szaflarach. Wycieczka to nagroda dla klasy VII b i III b, zwycięzców szkolnej edycji konkursu ,,Najbardziej Odblaskowa Klasa” w ramach cyklu działań ,,Odblaskowa Szkoła”, w którą mocno zaangażowała się nasza szkoła.

Celem wycieczki było: propagowanie różnych form rekreacji i wypoczynku, zainteresowanie uczniów ciekawą i nietypową dyscypliną sportu oraz zacieśnianie relacji koleżeńskich. Czas spędzony na kręgielni był wspaniałą rozrywką dla naszych dzieci. W tym wypadku współzawodnictwo na torze wiązało się ze świetną zabawą. Gra była niezwykle wciągająca a uczniowie świetnie radzili sobie z tą dyscypliną sportu. Pobyt w kręgielni dostarczył dzieciom wielu niezapomnianych wrażeń i emocji. Nagroda okazała się strzałem w dziesiątkę, dowodem na to były wszystkie widziane uśmiechy i gwar jaki towarzyszył zabawie.

red. (E.B)