Oddziały przedszkolne w Chacie Mikołaja - 02. 12. 2022 r.

Święty Mikołaju gdzieś Ty, gdzie?

2 grudnia 2022 r. uczniowie klas 0a i 0b odwiedzili „Chatę św. Mikołaja”w Nowym Targu. Czekało tam na nich wiele atrakcji. Już w lesie dzieci przywitał pomocnik Mikołaja, który zaprowadził  przedszkolaki do chaty. W tym uroczym domku dzieci poczuły klimat świąt, a przede wszystkim spotkały Świętego Mikołaja. Mikołaj porozmawiał z przedszkolakami i wręczył im prezenty.
Z pewnością wizyta w „Chacie św. Mikołaja” wprowadziła nas w świąteczny nastrój. Dzieci wyjechały szczęśliwe. Dziękujemy naszym Mamom za wsparcie i organizację wycieczki :)

red. (H.B)