Dzieci z oddziału przedszkolnego 0a w Zakopanem - 23. 05. 2023 r.

Dnia 23 maja 2023r. nasze przedszkolaki z klasy 0a wybrały się do Dino Parku i Mini ZOO w Zakopanem. Dzieci podziwiały olbrzymie dinozaury, które budziły podziw, a nawet respekt gdy się poruszały i wydawały dziwne odgłosy. Przedszkolaki z zainteresowaniem oglądały dinozaury i dzieliły się ciekawostkami na ich temat. Wielką atrakcją było odkopywanie szkieletu dinozaura w piaskownicy, zjazdy na pontonach. Kolejnym miejscem, które odwiedziły dzieci było Mini ZOO. Przedszkolaki przebywały wśród zwierząt, obserwowały je, karmiły, nazywały. Dzieci zobaczyły osiołki, daniele, bażanty, alpaki i wiele innych zwierząt. Dużą atrakcją okazała się zabawa na pobliskim placu. Był też smaczny posiłek z miłą niespodzianką.

Wycieczka dostarczyła wszystkim wielu wrażeń i niezapomnianych przeżyć.

red.(H.B)